Haber

Zonguldak’ta Uygulama ve Kontrollerde 3 Şüpheli Yakalandı

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 27-28 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen uygulama ve kontrollerde 3 zanlı yakalandı.

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Motosikletli Polis ekiplerince HC isimli zanlı üzerinde yapılan aramada ruhsatsız tabanca ve 10 adet boş kovan ele geçirildi. Şüpheli şahıs hakkında 6136 sayılı kanundaki kabahatten 6136 isimli işleme tabi tutuldu. Şüpheli hakkında yakalama kararı olduğu da belirlendi.

Yine Kdz. Ereğli ilçesinde Çarşı Mahallesi korucuları tarafından FS isimli şüpheli şahıs üzerinde yapılan aramada; Bir ölçü metamfetamin ve 1 adet uyuşturucu madde kullandığı aparat ele geçirildi. Şüpheli kişiye “Uyuşturucu ve Uyarıcı Kullanmak” ve “6136 Sayılı Kanuna Muhalefet” isimli işlem yapıldı. Aynı tarihlerde yapılan kontrollerde EB isimli şüpheli şahıs üzerinde yapılan aramada; 1 ölçek metamfetamin, 1 ölçek esrar ve 1 uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi. Şüpheli şahıs, “Uyuşturucu ve Uyarıcı Unsur Kullanmak” adlı işleme tabi tutuldu. – ZONGULDAK

sarioglanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu