Yaşam

Senem Kuyucuoğlu: Türkiye’yi otostopla gezeceğim

Senem Kuyucuoğlu, Nişantaşı City’s’da idi. Ünlü model, yeni programı için Türkiye’yi otostopla gezmeyi planladığını açıkladı.
Son dönemde çok gezdiğini söyleyen model, “Motosikletimi kaybettim, son zamanlarda çok şehir geziyorum. Bununla ilgili bir program yapmaya karar verdim. Gezmediğim yer kalmadı. Şimdi yine yollardayız. Doğu, Ege, Akdeniz ve Karadeniz’in her yerini gezeceğim. Şimdiye kadar 30 şehir sanırım. Gezdim, rotamızın birazı spontane olacak” dedi.
Tek başına seyahat edeceğini sözlerine ekleyen Kuyucuoğlu, “Yol masraflarını nasıl karşılayacaksınız?” sorusu üzerine, “Yol giderim yok, bu yüzden otostopla yoluma devam edeceğim. Tek başıma seyahat ediyorum. Genelde kapı çalındığında misafir ağırlıyorlar. Doğu’yu bu konuda özellikle seviyorum. Hatta insanların kapılarına ‘Su ihtiyacın varsa kapıyı çal’ yazıyor. Bu ülkede insanlar aç kalmıyor, bu insanlar sayesinde çok şükür” diye yanıt verdi.
Kalbini aşka kapattığı için boynuna taktığı asma kilidi de gösteren model, “Kalbimi kapattım artık çalışmıyor. Kilitli kalsın diye böyle yaptım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu